פורום טמפל מנגה פלא

האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

tmp2

2 posters

סיפורמים וספרים

ניר123
    מנהל ראשי
    מנהל ראשי

מספר הודעות : 179

סיפורמים וספרים Empty סיפורמים וספרים

הודעה  ניר123 Wed Jul 30, 2008 8:18 pm

סיפורמים וספרים
    מוכשרים בכתיבת סיפורים? רוצים להציג סיפורים על ליטל פייטר וכל נושא אחר? זה המקום המתאים לכתוב ולהתרשם מסיפורים שאחרים כתבו, ולדבר על ספרים שקראתם.
    ניר123
    מנהל ראשי
    מנהל ראשי

סיפורמים וספרים Empty Re: סיפורמים וספרים

הודעה  ניר123 Mon Aug 11, 2008 3:20 am

תולדות הפייטר__________________ תולדות הפייטר חלק 1

היה היה פעם איש בשם וודי וודי היה אחד מהאנשים החשובים ביותר בתולדות הפייטר מה זה פייטר ??? זה היה התחרות של כל התחרויות שמאות משתתפים ההשתתפו בו אפילו אלופים אבל רק אחד היה מלך המאסטרים של תולדות הפייטר עד פה הבנתם ??? אוקיי אז מה שקרה בחמש שנים האחרונות זה שוודי חיפש את המאסטר החדש הוא הסתובב בכל העיירות השונות והוא הצליח למצוא קבוצת פייטרים שמשתווים לרמה שלו מי שהוא מצא היו דיפ : בחור נורא חזק עם חרב שמגנה עליו מאויביו ג'ון הנשמה הטהורה שבחבורה הוא הגן על כולם הנרי האיש והחצים החצים עוזרים לו הרבה להגנות שלו רודולף הוא האיש בעל הכישורים המיוחדים ביותר בתולדות הפייטר היכולות שלו היו בעיקר היעלמות ולהפוך לשלושה אבל גם לו היה מכה חזקה עוד יותר להפוך ליריב רודולף לא גילה את סודותיו איך הוא הופך לשלושה וגם נעלם אבל היו עוד מי עוד ???
    לואיס האיש והשריון השריון שלו היה יכול להגן עליו מפני אויביו המושבעים אבל היה שני אנשים לא ממש מובנים אש וקרח לקרח היה יכולות חזקות יכל להקפיא ולנטרל את היריב מפני פציעות לכמה שניות אבל גם פיירן היה חזק לא פחות היה הוא עם המתקפה הכי חזקה בתולדות הפייטר שמורידה הכי הרבה חייםהייתה היא פיצוץ אש אבל היה עוד לוחמים ואחד מהם גם היה דניס שמכונה הסביבון האנושי יכל הוא לעשות את מתקפת הסביבון הגדולה ביותר שנחשב לתרגיל שזכה להיות במקום הראשון בתולדות "מכות הפייטר" ולא פחות חזק מכל האחרים היה זה דייויס גם האגרוף דרקון שלו הפך למתקפה חזקה בתולדות "מכות הפייטר" אלו היו הסיפור הכי יפה שהיה בתולדות הפייטר !!! חשבתם שסיימתי אז טעיתם כי עכשיו אתם הולכים לשמוע עוד סיפור מדהים שמתבסס על החלק הראשון והסיפור הוא תולדות הפייטר__________________ תולדות הפייטר חלק 2

בזמן שוודי לימד את הקבוצה המאסטרית החדשה פתאום שמעו צבא אחר בעיירה לא ממש מובנת קבוצת לוחמים החזקה בעולם לא בתולדות הפייטר ב-ע-ו-ל-ם
    החבורה של וודי שמעה את זה שהולכים לפלוש לקבוצה שלהם לוחמים חזקים ווודי לימד אותם כל מה שהוא יכול וגם אם היה יכול לעשות עוד משהו הוא היה עושה הכל בשביל הצבא שלו ולוחמיו האדירים
    אחרי כמה שנים של למידה מהמאסטר עלו הקבוצה החדשה לארץ הפייטרים ועכשיו כבר הגיע זמן ה:אקשן האמיתי הקבוצה של המאסטר השני היו לא מלבד חבורת ה"שטן" אצל חבורת ה"שטן"היו הרבה אנשים הנה שמותיהם :בנדיט לוחם בלי מתקפות יחסית לוחם חדש אבל ממש מיומן השני היה הנטר היה לא רק את מתקפת החצים אבל היה גם "האיש והשרירים" ושמו מארק לא היו לו הרבה מתקפות אבל בגלל שריריו היה נורא נורא חזק היה גם את ג'ק הוא גם מיומן המתקפות שהיו לו הם רק סחרור וכדור אנרגיה היה גם את סורקרר סורקרר היה הוא ממש חזק יכל הוא לטפל בעצמו וחבריו היה לו שילוב מיוחד אש וקרח היה גם מונק למונק היה רק מתקפה אנרגטית 1 אבל היא הייתה ממש טובה היית גם ג'ן היא אחותו של ג'ון אבל היא בגדה בצבא הלוחמים שלו לפני שנים והפכה להיות בצד של הרעים היה גם את נייט לוחם בלי שום מתקפות אבל בזכות חרבו ומגנו היה הוא נורא חזק היה גם את ג'סטין שהיה ממש טוב מטווח קצר בגלל מתקפותיו שלא מגיעים ממש רחוק הגענו כבר לרשימת הבלתי מנוצחים ואחד מהם היהלא מלבד באט באט נורא נורא נורא חזק בגלל מתקפותיו החזקות היה גם לא מלבד "לואיס אי אקס" כן כן ניחשתם נכון לואיס אי אקס אחיו של לואיס גם הוא בגד בו בדיוק כמן בתפקיד שלג'ון אתם מוכנים ?????????????????

היו שתי אנשים מלכותיים שלא כל כך ברור מי הם לאחד אני חושב קראו פירזן פירזן היה קטלני בגלל המתקפות שלו הגענו לאיש הכי סמלי פה

לא מלבד ג'וליאן אני לא מאמין אפילו עד עכשיו שאני זוכר את שמו הוא האמר את השם שלו רק פעם אחת בחיים לג'וליאן היו קוראים "הבלתי מנוצח" אחרי שסיפרתי לכם את כל המתקפות והפרטים האישיים של כל אחד ואחת מגיע שוב האקשן האמיתי

פתאום צבא "שטן" פלש לתוך החדר של לוחמי פייטר והתחילו עם המריבות כמעט כולם מתו אך נשארו רק 4 אתם מאמינים רק 4 מתוך 23 שחקנים מאסטרים מי נשאר היו אלה לא מלבד וודי המאסטר הגדול פיירן האיש והאש ולא מלבד שני מלכי קבוצת "השטן"מי היה מול מי ?????

פיירן היה מול פריזן עם המתקפות הבלתי מעורערות שלו ולא מלבד וודי היה נגד ג'וליא ןפיירן מת באכזריות רבה ורק וודי נשאר נגד שני נשיאי מועדון "השטן"
    אבל מי ניצח ??????????????????????????????? פתאום קמו לתחייה הצבא של וודי והתעלה על ג'וליאן ג'וליאן עשה את מתקפת הברק הגדולה שלו אבל לא הצליח לשרוד ציטוט "לא מסכן ???"

אבל ????? פתאום הלוחם פריזן צעק לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא ופתאום הסיפור הפך להיות מובן פריזן היה אחיו של ג'וליאן מעניין לא אנחנו חשבנו שהוא אח של פריזי ופיירן אבל ............................................
    ...............................................................................................................
    המשך בסיפור הבא בי חבר'ס

וזה סוף הסיפור

קרדיט לי על הסיפור הזה וחבריה בבקשה אל תעתיקו לקח לי שעות לעשות את זה מי שרוצה להעתיק שירשום לי הודעה פרטית בתודה ניר123 מביא לכם סיפור לחיים ביי
    ניר123
    מנהל ראשי
    מנהל ראשי

הודעה  ניר123 Mon Aug 11, 2008 9:28 pm

אחים שלי תגיבו אני נעלב אני עוד

יחשוב שהסיפור לא יפה בסוף

SadSadSadSad:SadSadSadSad(SadSadSadSadSadSadSad:
    daniel
    daniel
    לוחם
    לוחם

מספר הודעות : 130

הודעה  daniel Mon Aug 11, 2008 10:28 pm

אחלה סיפור אחי תעשה סיפור אבל בהמשים
    ניר123
    מנהל ראשי
    מנהל ראשי

הודעה  ניר123 Mon Aug 11, 2008 10:30 pm

תודה אחי אני כבר עובד על סיפור אחר אבל אחי אני יודע לכתוב ???

Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question
    lol!
    daniel
    daniel
    לוחם
    לוחם

מספר הודעות : 130

הודעה  daniel Mon Aug 11, 2008 10:34 pm

איפה מעלים קומבואים שמראים אותם בתוכן הדף
    ניר123
    מנהל ראשי
    מנהל ראשי

הודעה  ניר123 Mon Aug 11, 2008 10:38 pm

איפה באמת צילמתי קומבו איפה לשים אותו ???????????

השעה עכשיו היא Fri May 03, 2024 3:02 am